Obecnie popularnymi podarunkami, które przynosi się znajomym na pierwszą domówkę, są ramki do zdjęć, roślinki oraz alkohol. To pierwsze zazwyczaj kończy w szufladzie, gdyż obecnie wywoływanie zdjęć nie jest już tak popularne, to drugie zazwyczaj nie przeżywa długo, a to trzecie, choć chętnie przyjmowane, szybko się kończy. Jeśli chcesz dać oryginalny prezent, który udekoruje pachnące świeżą farbą mieszkanie, postaw na plakat z dopasowaną grafiką. Spośród dostępnych na rynku opcji z pewnością dobierzesz coś co wpasuje się w gust gospodarzy. 

Prezent do nowego domu – klasyczne motywy 

Nowoczesne dekoracje są proste, ale stylowe. Plakaty do współczesnego domu nie muszą więc być krzykliwe, ani przypominać obrazów rodem z galerii sztuki. Powinny raczej być minimalistyczne i wykorzystywać ponadczasowe motywy, takie jak akcenty florystyczne, zwierzęta, szkice i rysunki. Dobrze sprawdzają się także te plakaty, które pokazują ikony kina z dawnych lat, takie jak Marylin Monroe czy Audrey Hepburn. 

Prezent do nowego domu dla podróżników 

Jeśli właściciele nowego domu lubią podróże i często zwiedzają różne zakątki świata lub marzy im się wielka podróż, na którą odkładają pieniądze, z pewnością docenią plakaty z pięknymi pejzażami lub z mapkami. Na stronie https://posterilla.pl/, obok wielu innych ciekawych grafik, znajdziesz plany miast. Wśród nich Londyn, Paryż czy Berlin, ale także Kraków i Warszawa. Wybierz ulubione miasto gospodarzy lub zainspiruj ich do kolejnej podróży. 

Prezent do nowego domu dla praktycznych 

Twoi znajomi nie lubią niepotrzebnych bibelotów, a swoją prywatną przestrzeń urządzają tak, aby była jak najbardziej funkcjonalna? Pokaż im, że estetyczny nie oznacza niepraktyczny i sprezentuj im plakat z kalendarzem. Ładna grafika ozdobi ścianę i przy tym pomoże odliczać dni. 

Prezent do nowego domu z poczuciem humoru 

Plakaty mogą być urocze i zabawne. Wybierz plakat ze śmiesznym obrazkiem lub hasłem, które zawiera żart lub nawiązuje do zwyczajów domowników. „Życie zaczyna się po kawie” dla osoby, która poranek zaczyna przyklejona do filiżanki lub „To nie jest bałagan tylko bardzo skomplikowany porządek” dla kogoś kto żyje w artystycznym nieładzie, od razu wywołają uśmiech na twarzy obdarowanego.