Chcesz urządzić mieszanie, a może biuro w oryginalny i nietypowy sposób? Masz restaurację i chcesz ocieplić wnętrze i sprawić, żeby klienci chętnie siadali na urządzonej ze smakiem sali? A może masz salon kosmetyczny albo salon masażu gdzie niezbędny jest odpowiedni wystrój, który sprawi, że klientki będą bardziej zrelaksowane i odprężone. To wszystko jest możliwe. Wystarczy, że powiesisz na ścianach obrazy lub zdjęcia na płótnie. Sprawdź w jak prosty i niedrogi sposób zmienisz każde wnętrze nadając mu nowego designu.

Obrazy i zdjęcia na płótnie na każdą ścianę

Obrazy i zdjęcia na płótnie są świetnym rozwiązaniem na każde wnętrze. Nie ma znaczenia czy dekorujesz biuro, dom, czy lokal usługowy. Ilość i różnorodność motywów, jakie mamy w naszej ofercie sprawiają, że nadają się one do każdego pomieszczenia, na każdą ścianę. Nasze obrazy możesz powiesić wszędzie. W kuchni, w salonie, w pokoju dziecka, w jadalni a nawet w łazience. Nie musisz się już ograniczać. Sprawdź w jak prosty sposób odmienisz każdą przestrzeń, nadasz jej nowego charakteru, sprawisz, że klienci z chęcią będą w nich przebywać, a Twoje mieszkanie zyska nowe życie w nowej odsłonie. Perfekcyjne wykonanie, żywe i głębokie kolory oraz profesjonalne wykończenie nada mu elegancji i wytworności.

Obrazy na płótnie bez ograniczeń

Personalizowane obrazy – czy to w ogóle jest możliwe? Z Tulup.pl już tak! To Ty decydujesz co znajdzie się na Twoim obrazie. Krajobraz, który wywołuje miłe wspomnienia, zdjęcie z wakacji czy też portret ukochanej osoby lub dzieci. Jesteśmy w stanie wydrukować dla Ciebie wszystko i to w różnych kombinacjach. Jeśli masz dużą ścianę do wykorzystania to my znajdziemy sposób na jej idealne zaaranżowanie. Każdą grafikę bowiem, możemy podzielić i wydrukować na kilku powierzchniach. Trzy, cztery, a nawet pięć obrazów umieszczonych obok siebie, będzie tworzyło jedną całość i przyniesie nieziemski efekt. Przykładowe propozycje i inspiracje również znajdziesz na stronie naszego sklepu. Nie zwlekaj i odmień swoje wnętrze już dziś!