Jeśli jesteś przedsiębiorcą, to z pewnością wiesz, że prowadzenie działalności nie jest łatwą sprawą. Każda branża bowiem podlega przepisom prawnym, do których należy się stosować. W gastronomii każdy pracownik musi mieć książeczkę zdrowia, a właściciel musi spełniać nie tylko wymogi prawa pracy i przepisów BHP ale też podlega pod sanepid, który również nakazuje mu przestrzegania stosownych przepisów. Podobnie jest w prywatnych klinikach czy gabinetach kosmetycznych. Właściciele firm muszą znać przepisy adekwatne do specyfiki działalności. Wszystkich pracodawców i zatrudnionych pracowników obowiązują zasady Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Bardzo rygorystycznie podchodzi się głównie do firm budowlanych. Prace wykonywane na budowach często są niebezpieczne, dlatego wymagają profesjonalnego oraz niezawodnego sprzętu i wyposażenia. To pracodawca ma obowiązek zapewnić je swoim ludziom. Dla tych właśnie przedsiębiorców stworzyliśmy jedyny, profesjonalny sklep bhp Gwarant. Tylko u nas w jednym miejscu dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz na placu budowy.

Bogata oferta i bezpieczeństwo

Sklep bhp Gwarant powstał dla wszystkich właścicieli firm budowlanych. Nie ma znaczenia czy prowadzisz małą rodzinną działalność czy też duże przedsiębiorstwo. Zasady BHP obowiązują wszystkich bez wyjątków. Ochrona pracownika jest priorytetem, dlatego w naszym sklepie dostaniesz wszystkie niezbędne produkty. W naszej ofercie znajdziesz odzież przystosowaną do ochrony całego ciała nie tylko przed zranieniami ale także przed kontaktem z groźnymi substancjami chemicznymi czy niekorzystnym działaniem promieni UV. Wyposażone w elementy odblaskowe dają bezpieczeństwo również podczas prac po zmroku. Zadbaliśmy też o ochronę głowy oraz dłoni i nóg. Kaski ochronne, hełmy, rękawice i buty to obowiązkowe elementy odzieży na każdej budowie. Głowa, ręce i nogi są bowiem najbardziej narażone na uszkodzenia, dlatego tak ważne jest wyposażenie pracowników w atestowane i produkowane zgodnie z europejskimi normami elementy ochronne. W naszym sklepie zakupisz także maski, półmaski i filtry do ochrony dróg oddechowych, gogle i okulary aby chronić oczy oraz zatyczki i nauszniki, które ochronią słuch podczas głośnych prac budowlanych.

Narzędzia i ochrona przed upadkiem

Sklep BHP Gwarant ma za zadanie nie tylko umożliwić Ci zakup profesjonalnej odzieży ochronnej i dodatków, ale również ułatwić Ci kompleksowe zaopatrzenie. Wiemy jak dużo czasu zajmuje szukanie w sklepach niezbędnych do pracy narzędzi czy specjalistycznego sprzętu, który ma za zadanie chronić człowieka przed upadkiem z wysokości. Dlatego wzbogaciliśmy naszą ofertę o te właśnie produkty, aby zaoszczędzić Twój czas i pieniądze. Wejdź na naszą stronę i złóż zamówienie szybko i bezpiecznie.