Biorąc pod uwagę jak wiele biznesów działa online, jak wiele przeniosło się do sieci w wyniku pandemii, to ciężko wyróżnić się na tle konkurencji. I nie chodzi o sam sprzedawany produkt, ponieważ Klientów znajdziemy zawsze – czy to z uwagi na cenę, czy z uwagi na jakość, czy po prostu chęć wypróbowania czegoś nowego, ale ważne znaczenie dla pozyskania i utrzymania Klienta mają działania firmy na tle biznesowym i marketingowym. Jeżeli prowadzimy sprzedaż online warto w pierwszej kolejności zatroszczyć się o sprawnie funkcjonujący i intuicyjny sklep internetowy, a następnie o cały dalszy proces sprzedaży. Tutaj warto z kolei mieć na uwadze, że sprzedaż nie kończy się na opłaceniu zakupów przez Klienta, ale jest to także wysyłka, dostarczenie produktów i pierwsze wrażenie konsumenta, które może przesądzić o tym, czy zostanie on z nami na dłużej, czy ucieknie do konkurencji.

Jak wyróżnić się na tle innych marek?

Wysyłając produkt kupiony przez Klienta online, mamy mnóstwo możliwości aby zachęcić go do pozostania z daną marką, sprawdzić, że zapadniemy mu w pamięć i kontynuować współprace, co wiadomo jest tylko z korzyścią dla firmy. Ważnym elementem są pierwsze wrażenia konsumenta po otrzymaniu produktu. Podziękowanie za zaufanie, voucher z rabatem na następne zakupy, próbki kosmetyków jeżeli prowadzimy sprzedaż w branży beauty, ale także papier pakowy, którym otulamy wysyłane produkty. Idealnym i nie drogim rozwiązaniem jest zdecydowanie papier z nadrukiem, na którym możemy umieścić swoje logo, nazwę firmy, wyróżniający daną firmę motyw w postaci ikon czy obrazka i wiele innych.

Gdzie zamówić papier z nadrukiem?

Najlepszym wyborem do kupna papieru z nadrukiem będą firmy, które posiadają w swojej ofercie biodegradowalne i naturalne papiery polegające recyklingowi. Każda marka powinna mieć świadomość, że im więcej naturalnych dodatków wykorzysta, tym lepsze wrażenie zrobi na swoim Kliencie. Przykładem firm spełniających oczekiwania wielu marek pod kątem pakowania, ozdabiania czy wysyłki gotowych produktów jest Selglam. To właśnie w ofercie tej firmy znajdziemy mnóstwo naturalnego dobra wzmacniającego daną markę na rynku. Papier z nadrukiem od firmy Selglam to wysokiej jakości produkt, który może zostać wykonany według dostarczonego projektu, a przed finalizacją zamówienia możemy zobaczyć jak będzie wyglądał po wydruku, dzięki przegotowanej wizualizacji. Papier możemy zamówić w wybranym rozmiarze lub na rolce i samodzielnie dostosowywać jego rozmiar do produktu. Papier z nadrukiem idealnie sprawdzi się do pakowania odzieży, obuwia, alkoholi, kosmetyków, ceramiki, a także wyrobów z metali szlachetnych, biżuterii czy zegarków. Dodatkowo papier, który wykorzystujemy do pakowania stanowi nie tylko wartość dodaną marki, ale zabezpiecza zakupy Klienta, dzięki czemu mamy pewność, że dotrą one bezpiecznie pod wskazany adres, bez uszkodzeń i zanieczyszczeń.