Łazienka jest pomieszczeniem, które w ostatnich latach przeszło największą metamorfozę. Zmieniła się nie tylko stylistyka, ale także i funkcjonalność tego miejsca. Obecnie modne jest inne wyposażenie łazienkowe niż kiedyś. Każdy bowiem element, który znajdzie się w łazience powinien być nie tylko funkcjonalny, ale także i estetyczny, pasujący do stylu aranżacji. Jednymi z produktów, które z każdym sezonem zyskują na popularności, są baterie umywalkowe stojące. Jeśli chcesz poznać modele, które są polecane przez ekspertów – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Bateria umywalkowa wysoka Omnires Y – idealna do nowoczesnych wnętrz

Wybór baterii umywalkowych wysokich jest bardzo szeroki. Jednak jak podkreślają nie tylko eksperci, ale także i projektanci wnętrz czy klienci indywidualny, jednym z najlepszych modeli jest bateria umywalkowa wysoka Omnires Y. Modele te zachwycają swą subtelną estetyką! Właśnie ze względu na nią idealnie sprawdzą się w łazienkach nowoczesnych, w których ważny jest minimalizm. Ze względu natomiast na to, że jest to bateria wysoka, można z powodzeniem zamontować ją w pobliżu umywalki nablatowej z wyższym rantem.

Atutem baterii umywalkowej sztorcowej Omnires Y jest nie tylko jej design, ale także i dobre parametry pracy. Model ten został wyposażony w ceramiczną głowicę, która jest gwarantem jest długiej i bezawaryjnej pracy. Poza tym bateria umywalkowa posiada także na końcu wylewki perlator, dzięki któremu wypływająca woda jest napowietrzana, ma większą objętość, dzięki czemu w rezultacie zużywa się jej nawet 30% mniej. Szeroki wybór baterii renomowanego producenta Omnires znajduje się w ofercie sklepu internetowego ŁazienkiABC.pl.

Hit sprzedażowy – czarna bateria umywalkowa Deante Anemon!

Od dobrych kilku sezonów niesłabnącą popularnością cieszą się czarne baterie. Nic nie wskazuje na to, by ten trend w roku 2022 miał się zmienić. Czarne baterie łazienkowe sprawdzają się w nowoczesnych wnętrzach, ale nie tylko! W ofercie sklepu ŁazienkiABC.pl znajdują się także modele, które ze względu na design sprawdzą się także w aranżacjach retro.

Jedną z chętniej wybieranych jest natomiast bateria umywalkowa Deante Anemon (link do produktu). Ten nowoczesny model posiada kubistyczny kształt, tym samym idealnie sprawdzi się w łazienkach typowo modernistycznych, w których są już inne elementy czarnego wyposażenia. Może być też ciekawym kontrapunktem w łazienkach jasnych, w których znajdą się tylko czarne baterie. Bateria umywalkowa Deante Anemon na końcu wylewki posiada perlator, którego funkcją jest napowietrzanie wypływającej wody. Poza tym model ten sprzedawany jest w zestawie razem z korkiem. Producent podkreśla, że bateria ta jest bezproblemowa podczas montażu, a także trwała. Wyposażona jest między innymi w wysokojakościową głowicę ceramiczną. W ofercie sklepu ŁazienkiABC.pl znajduje się w atrakcyjnej cenie.