Drogerie Hebe, jedne z najbardziej popularnych i najbardziej atrakcyjnych cenowo sklepów z kosmetykami, cieszą się ogromnym uznaniem wśród Klientów. Konkurencyjna oferta i liczne promocje przyciągają każdego dnia tysiące konsumentów.

Sklepy Hebe znajdziemy w największych miastach w Polsce, m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku czy Katowicach. W związku z ograniczoną ilością sklepów stacjonarnych sieć handlowa udostępnia swoim Klientom możliwość zakupów online z bezpłatną dostawą do domu. Plusem zakupów w e-sklepie są dodatkowe prezenty takie jak próbki kosmetyków, czy magazyn, w którym możemy przeczytać wiele ciekawych artykułów związanych z urodą i zdrowiem.

Oferta Hebe

Swoją popularność sieć handlowa zawdzięcza niewątpliwie szerokiemu asortymentowi. W Hebe znajdziemy marki, które nie pojawiają się na półkach konkurencji. W drogeriach kupimy także mnóstwo kosmetyków nie posiadających sylikonu, czy parabenów. Hebe słynie też z dostępności w swoich sklepach produktów koreańskich, naturalnych oraz wegańskich.

Nowością w sklepach Hebe są produkty elektroniczne. Znajdziemy wśród nich maszynki do golenia twarzy i ciała, szczoteczki do oczyszczania i mycia twarzy, elektryczne szczoteczki do zębów lub odkurzacze do zaskórników. Stali Klienci, którzy regularnie odwiedzają drogerie lub sklep internetowy za pewne zauważyli, że wśród asortymentu pojawiły się jakiś czas temu produkty premium, wśród których znajdziemy markowe perfumy i wody toaletowe dla kobiet i mężczyzn. Lancome, Versace, Giorgio Armani, Givenchy czy Estee Lauder, to właśnie zapachy, które możemy nabyć w drogerii.

Promocje i nowości

W związku z ogromną ilością produktów i nieustannie zmieniającą się ofertą, warto być na bieżąco i mieć pod ręką gazetki Hebe. To właśnie z nich możemy dowiedzieć się o nowościach w sieci handlowej, a przede wszystkim zrobić zakupy w bardzo atrakcyjnych cenach. Na zakupy najlepiej wybrać się z Kartą Hebe, która daje nam gwarancję zniżek i rabatów. Kartę możemy wyrobić bezpośrednio w drogerii, lub przez stronę internetową. Zakładając konto na stronie Hebe, nasza karta jest dostępna od razu po rejestracji. Oznacza to, że nawet jeżeli na zakupy nie zabierzemy fizycznie karty, to będziemy ją mieć zawsze pod ręką w telefonie, po zalogowaniu się na swoje konto.

Z gazetek promocyjnych możemy korzystać również elektronicznie. Więc nawet jeżeli w Twojej miejscowości nie otworzono jeszcze sklepu Hebe, możesz zapoznać się z nimi w sieci, a zakupy zrobić online ciesząc się dobrymi jakościowo kosmetykami i atrakcyjnymi cenami.