Zastanawiasz się nad zakupem auta? Mieszkasz we Wrocławiu? Interesują Cię auta używane, ale nie znasz się na rynku wtórnym samochodów? Nie chcesz wydać dużej kwoty pieniędzy, nie wiedząc praktycznie nic o stanie auta? Nie stać Cię, żeby na każde oględziny upatrzonego auta zabierać ze sobą eksperta? Powinieneś zatem udać się do wrocławskiego autoryzowanego punktu Volkswagena https://centrumwroclaw.pl/dwa/ i zapytać o program DasWeltAuto.

Czym jest program Das WeltAuto?

Das WeltAuto to bardzo atrakcyjny program dostępny w koncernie Volkswagena. Dzięki niemu możesz kupić używane auto z gwarancją. Nie musisz być nawet ekspertem motoryzacyjnym, ponieważ auto z gwarancją programu Das WeltAuto jest dokładnie sprawdzane przez specjalistów pod kątem historii, przebiegu oraz pełnego stanu technicznego. Testy, którym jest poddawane każde auto otrzymujące gwarancję składają się z aż 117 etapów. Dużą wagę eksperci przykładają do tego, czy auto jest bezwypadkowe i skąd pochodzi. Jeśli zastanawiasz się, jakich marek auta możesz kupić w ramach programu, to są to auta zarówno z koncernu Volkswagena, czyli: Audi, Seat, Skoda i oczywiście Volkswagen oraz auta innych marek cenionych przez kierowców na całym świecie np. BMW, Mercedes Benz, Toyota, Mazda czy Citroen.

Program ten charakteryzuje również bardzo różnorodna możliwość finansowania. W zależności od Twoich potrzeb możesz zdecydować się na raty lub leasing. Masz też możliwość zakupu dodatkowej gwarancji. Pamiętaj jednak, że każdy samochód z programu Das WeltAuto ma roczną gwarancję w cenie. Gdyby przydarzyła Ci się jakaś usterka, samochód będzie serwisowany. Jeśli z jakiegoś powodu zostanie w naprawie dłużej, otrzymasz samochód zastępczy nawet na 3 dni, bez limitu kilometrów. Decydując się na jakieś konkretne auto, po umówieniu terminu, zostanie ono dla Ciebie przygotowane i będziesz mógł odbyć jazdę próbną. Będzie to wyjątkowo łatwe dzięki dużej i wciąż rosnącej liczbie salonów w Polsce. Zakup auta jest trudną i złożoną decyzją, to oczywiste, że możesz mieć wątpliwości. W Das WeltAuto jest na to rozwiązanie. W ciągu 7 dni od zakupu możesz wymienić wybrane przez siebie auto na inny model.

Okazja nie do przegapienia!

Wyjątkowe cechy programu Das WeltAuto powinny przekonać nawet największych sceptyków zakupu auta używanego. Jest to rozwiązanie, które daje Ci jako klientowi duży wybór auta i jego wyposażenia. To pewność, że kupiłeś samochód dobry i niezawodny, w dodatku z gwarancją. Pozwala Ci na możliwość wymiany wybranego modelu, w razie, gdybyś w ciągu tygodnia zmienił zdanie. Niezależnie od Twoich możliwości finansowych, doradcy znajdą najodpowiedniejszą opcję. Jeśli nadal nie możesz podjąć decyzji, bo nie wiesz co zrobić ze starym autem, nie masz czasu szukać kupca, lub nie wiesz, gdzie je sprzedać, to również nie problem. Autoryzowany punkt odkupi od Ciebie auto. Możesz, być pewien, że oferta będzie dla Ciebie korzystna, a dodatkowo otrzymasz rabat na nowy wybrany model auta. Zatem nie zastanawiaj się dłużej. Przejrzyj oferty i wybierz się do salonu na jazdę próbną.