Lubisz jeść, ale jednocześnie chcesz zadbać o swoją sylwetkę, aby czasy pandemiczne nie odbiły się na Twoim BMI? Doskonale trafiłeś! Zespół Loveat to Catering dietetyczny z Łodzi, który posiada w swojej ofercie nie jedną, nie dwie, a cały wachlarz diet, które zostały opracowane w taki sposób, aby spełniały założenia najbardziej popularnych i najchętniej wybieranych diet w dzisiejszych czasach, jak ketogeniczna, detoks sokowy, niski IG, wegetariańska i sportowa.

Nie musisz się odchudzać, żeby skorzystać z oferty cateringowej Loveat. W ofercie znajdziesz Dietę Office Box oraz dietę pudełkową do domu.

Co wchodzi w skład oferty? Są to trzy, sycące posiłki o wybranej przez Ciebie kaloryczności, które dostarczane są pod drzwi Twojego mieszkania. Możesz zamówić dostawę na jeden dzień, albo wykupić pakiet i cieszyć się smakiem pysznych potraw każdego dnia. To, co jest istotne, zwłaszcza w dobie pandemii, boxy dostarczane są w bezkontaktowej dostawie, więc będą doskonałym rozwiązaniem, jeżeli znienacka zostanie na Ciebie nałożona kwarantanna lub izolacja.

Warto zwrócić uwagę na dietę sokową. W jej menu nie wchodzą pudełka z posiłkami, ale sześć specjalnie opracowanych mieszanek soków. Jeżeli lubisz polecać produkty wśród swoich znajomych, to w Loveat znajdziesz okresowe oferty specjalne, w ramach których możesz otrzymać np. 10 zł za każde polecenie diety, a osoba, która skorzysta z ofert diety, z Twojego polecenia, otrzyma rabat 50 zł. Zaprzyjaźnij się z Loveat już dziś.