Kryptowaluty umożliwiają naprawdę duży zarobek, nawet w bardzo krótki czasie. Wiele zależy od szczęścia oraz zdolności przewidzenia zmian cen rynkowych. Jak zacząć zarabiać na kryptowalutach?

1. Zarabianie na kryptowalutach, należy zacząć od zarejestrowania się na giełdzie kryptowalut. Osobiście najbardziej polecam „Binance” – szybkie transkacje, możliwość wielokrotnego wypłacania jakiejkolwiek sumy, wszytkie zmiany jasno pokazane na wykresach, możliwość sprawdzenia wachania cen w skali całego roku i wiele więcej.

2. Na giełdę należy wpłacić dogodną sumę pieniędzy, na start najlepiej 100zł. W przeciągu kilku godzin środki znajdą się na giełdzie. W tym czasie możemy założyć portfel na który będziemy odbierali bitcoiny (giełda operuje bitoinami a nie dolarami, tak więc środki będziemy wypłacać również w bitoinach), najlepszy darmowy porftel to „4coins”.

3. Gdy już środki trafia na giełdę, zaczyna się cała zabawa. Samo obsługiwanie się giełdą jest bardzo intuicyjne i proste.

4. Polecam zacząć przygodę na giełdzie od kupowania tańszych kryptowalut, nie od razu bitcoina, aby obeznać się z giełdą oraz nabrać doświadczenia, przy mniejszym ryzyku. Aby znacznie zmniejszyć możliwość straty, daną kryptowalutę należy kupować za 50% budżetu (jeśli masz 20$ na koncie to krytowalutę kup za 10$, dzięki temu gdy jej cena diametralnie się zmieni na niekorzyść, nie będziesz stratny).

5. Cierpliwość to podstawa, tak jak analiza rynku, jeden nieprzemyślany ruch może doprowadzić do tymczasowego zamrożenia naszych środków, ponieważ transakcja nie będzie opłacalna.

6. Na początku zarobki nie będą ogromne, lecz z biegiem czasu, gdy nasz budżet będzie rósł to i zarobki się znacznie powiększą.

Zarabianie na giełdach kryptowalut nie jest najtrudniejsze, lecz należy poświęcić temu przynajmniej 1h dziennie, a napewno zarobimy!