Miałeś okazję skorzystać z masażu dla dwojga? Jeśli nie – najwyższa pora to zmienić! Masaż dla dwojga to szansa na jedno z najbardziej zachwycających oraz niezapomnianych doświadczeń, które można przeżyć w parze z drugą, ukochaną osobą. Dzielenie się tak relaksującą i niezapomnianą okazją daje możliwość nawiązania więzi z ukochaną osobą w wyjątkowy i znaczący sposób. Co warto wiedzieć o takiej formie relaksu? Czego spodziewać się po masażu dla dwojga?

Masaż dla dwojga – na czym polega?

Masaż dla dwojga jest taki sam, jak każdy inny masaż, różnica polega na tym, że Ty i Twój partner otrzymacie masaż w tym samym czasie, na osobnych stołach i przez dwóch różnych masażystów. Można relaksować się wspólnie, rozmawiać albo po prostu odpoczywać.

Masaż jest zwykle oferowany w prywatnym pokoju na stołach do masażu umieszczonych obok siebie. Masaż dla par obejmuje zazwyczaj dostęp do pryszniców. Wiele masaży dla par może oferować specjalne udogodnienia, takie jak szampan, czekoladki i owoce.

Masaż dla dwojga to szansa, by spędzić razem cudowne chwile tylko we dwoje… a do tego spędzić romantycznie czas!

Co się dzieje przed masażem dla dwojga?

Zwykle przed każdym zabiegiem masażu – czy to dla dwojga, czy pojedynczego – przeprowadza się wstępną konsultację z masażystą, aby omówić cele sesji i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Można wtedy poinformować masażystę o przebytych zabiegach, wrażliwych miejscach, bólach lub ewentualnych specjalnych zaleceniach od lekarza.

Po tym momencie masażysta opuści pokój na krótki czas, podczas gdy ty i twój partner masażu rozbierzecie się i położycie na stołach do masażu, z przykrywanymi prześcieradłami lub ręcznikami. Różnicę stanowi masaż dla dwojga, ale tajski. Wtedy nie ma miejsca na rozbieranie – masaże tajskie prowadzone są w pełnym ubioru, nie na tradycyjnych stołach, a matach umieszczonych bezpośrednio na podłodze.

Masaż dla dwojga – doskonały pomysł nie tylko na Walentynki

Romantyczne wyjścia kojarzą Ci się wyłącznie z wyjątkowymi okazjami? Nic bardziej mylnego! Na masaż dla dwojga można umówić się niezależnie od okazji! To świetny sposób, by po prostu spędzić razem miło czas.

Masaż dla par to świetny sposób na wprowadzenie swojej drugiej połówki do korzyści płynących z masażu. Wiele osób, które nie są zaznajomione z masażem, niechętnie go wypróbowuje, ale można je przekonać do takiego sposobu relaksu i spędzania wolnego czasu, jeśli nie muszą tego robić samodzielnie. Oba masaże zakończą się o tej samej, wcześniej ustalonej godzinie.

To doskonała szansa na romantyczne spotkanie we dwoje. Masaż dla dwojga jest idealnym prezentem niezależnie od okoliczności. Może być miłą randką niespodzianką, prezentem urodzinowym, podarunkiem Walentynkowym lub spotkaniem z okazji rocznicy. Warto cieszyć się możliwością spędzania czasu w parze, z ukochaną osobą.