Właściciele budynków biurowych wiedzą z jak dużą odpowiedzialnością trzeba się zmierzyć. Ciągłe przeglądy techniczne, większe awarie i małe usterki to codzienność w każdym obiekcie nie tylko biurowym. W tym obszarze dobrze jest poszukać wsparcia firmy, która profesjonalnie i kompleksowo zadba o bezpieczeństwo i funkcjonowanie Twojej nieruchomości. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który potrzebuje takiej obsługi nie musisz już więcej szukać. FM Solutions to fachowa obsługa obiektów biurowych, której tak bardzo potrzebujesz. Czym jeszcze się zajmujemy i w czym możemy Ci pomóc?

Budowa i modernizacja – zmieniaj się z nami

Bywa, że przejmując obiekt należy zrobić kapitalny remont. Instalacje budynkowe najczęściej wymagają modernizacji lub całkowitej wymianie. Takie wyzwania lubimy najbardziej. Zajmiemy się zarówno wykonaniem projektu jak i wykonawstwem całego przedsięwzięcia. Od modernizacji i przebudowy powierzchni po instalacje. Nasza kadra to zespół specjalistów, który doskonale a się na rzeczy i możesz mieć pewność, że nasza obsługa będzie w pełni profesjonalna i rzetelna. Nasza oferta to usługi potwierdzone certyfikatami i nowoczesne rozwiązania techniczne. Gwarantujemy wysoką jakość i profesjonalizm. A co później? Przeglądy, audyty, inspekcje i konserwacje wszelkiej instalacji. Na tej płaszczyźnie też Cię obsłużymy. Nasza oferta nie ma sobie równych.

Chcesz być eko? Zamów fotowoltaikę.

Coraz bardziej popularna Polsce staje się fotowoltaika. To bowiem nie tylko ekologia ale też duża oszczędność. Należy ją jednak dobrze zamontować aby działała bez zarzutu, dlatego warto zlecić to zadanie profesjonalistom. Jeśli chcesz stać się szczęśliwym posiadaczem instalacji fotowoltaicznej, zaufaj FM Solutions. Wykonamy dl Ciebie consulting energetyczny, zdobędziemy wszystkie pozwolenia i finalnie zamontujmy panele na dachu Twojego budynku. Nie ma znaczenia czy chcesz małą instalację, czy inwestujesz w duże przedsięwzięcie. Nasi specjaliści podejmą każde wyzwanie. Zaufaj FM Solutions. Razem możemy stworzyć coś niebywale wyjątkowego.