Osoby, które próbowały sprzedać nieruchomość „na własną rękę” mają świadomość, że jest to trudniejsze, niż mogłoby się wydawać. Problem zaczyna się w momencie, gdy dom lub mieszkanie znajduje się w dużej odległości od naszego obecnego miejsca zamieszkania. Teoretycznie istnieje możliwość skorzystania z usług pośrednika nieruchomości, jednak zwykle nie jest to zbyt korzystne rozwiązanie. Zastanawiasz się, jak zaoszczędzić czas, a zarazem ograniczyć ilość zbędnych formalności? KupujemyM to popularny skup nieruchomości, który posiada interesującą ofertę.

Ekspresowa wycena nieruchomości

KupujemyM.pl to skup nieruchomości, który kieruje swoją ofertą do mieszkańców całej Polski. Wielkim plusem jest krótki czas oczekiwania na wycenę – wystarczy jedynie uzupełnić krótki formularz. Nie można jednoznacznie powiedzieć, ile warta jest dana nieruchomość, ponieważ zależy to od wielu różnych czynników. Uwzględniana jest m.in. lokalizacja, rok budowy, czy też standard obiektu. Oczywiście istnieje możliwość negocjacji zaproponowanej kwoty. Wystarczy jedynie skontaktować się z obsługą, która z chęcią udzieli niezbędnego wsparcia oraz szczegółowych informacji na temat oferty.

Brak ukrytych kosztów

Godny zaufania skup nieruchomości zapewnia jasne warunki współpracy. Nie trzeba więc obawiać się ukrytych kosztów, przez których umowa kupna-sprzedaży mogłaby stać się nieopłacalna. Zaletą jest także brak opłat przygotowawczych, które zwykle nie należą do niskich. Przed podjęciem ostatecznej decyzji nie zaszkodzi zapoznać się z opiniami wystawionymi przez wcześniejszych klientów, które w zdecydowanej większości są pozytywne.

Szybkie załatwienie formalności

Wiele osób obawia się ogromnej ilości formalności wynikających ze sprzedaży nieruchomości. W przypadku skupu KupujemyM spadają one na barki nabywcy. Jest to rozwiązanie wygodne, a zarazem niekłopotliwe. W ciągu kilku dni roboczych może dojść do sfinalizowania transakcji, co z pewnością usatysfakcjonuje osoby, które potrzebują pieniędzy na już. Zostaną one przelane tak szybko, jak to tylko możliwe. Trzeba zauważyć, że skup nieruchomości zainteresowany jest również budynkami zadłużonymi, czy też udziałami. Lokatorzy również nie stanowią żadnego problemu.