Szkolenia dla Dj`ów są rzeczą alternatywną. Rzadko się zdarza, żeby profesjonalni Dj`e mieli w wsparcie w postaci szkoleń. Są wolnymi strzelcami, którzy na podstawie własnych obserwacji dostosowują muzykę do gości. Jednak z czasem taka pomoc jest potrzebna. Czym wyższe wymagania gości tym nowym Dj`om ciężko jest wejść w rynek. Dlatego wystartowaliśmy z pakietem szkoleń. Nasza już 39 edycja szkoli przyszłych mistrzów konsoli. Dzięki naszym gościom oraz ekspertom przyszli adepci muzycznych bitów mogą startować z wiedzą i podbijać rynki muzyczne w Polsce oraz na świecie.

Dla kogo jest to szkolenie?

Oferta na stronie https://djpromotion.com.pl jest przeznaczona dla początkujących twórców kawałków. Szkolenie pozwoli nowym świeżakom zapoznać się z zawodem Dj`a to jedyna taka okazja. W Polsce ilość szkoleń na stanowisko Dj`a jest znikoma. Dlatego warto zrobić sobie wakacje z naszym kursem, co pozwoli na łatwiejszy start w branży.

Kurs Multi DJ Camp 2020 jest przeznaczony dla pełnoprawnych Dj`ów. Ten kurs jest dobry w celu pogłębienia wiedzy oraz nowoczesnych technik pracy Dj`a jeśli pełną parą pracujesz w branży ten kurs może uzupełnić Twoją wiedzę. A przy okazji pozwoli Ci na zabawę nad jeziorem Zegrzyńskim. Dlatego warto zrobić sobie wakacje od pracy i udać się na profesjonalne szkolenie zakończone certyfikatem.

Atrakcje na szkoleniu

Szkolenie łączy w sobie teorię, praktykę oraz dobrą zabawę. Dzięki Multi DJ Camp 2020 będziesz mógł skorzystać z wakacji. Zaraz po wykładach i zajęciach praktycznych masz czas na wolny na relaks oraz sportowe wyzwania. Nie zabraknie także atrakcji integracyjnych. Podczas obozu możesz z kolegami umówić się na siatkę oraz piłkę nożną. Z pewnością Ci nie odmówią! Jeśli pogoda dopisze, a upał daje we znaki zawsze możesz wyskoczyć na kąpielisko, zagrać w piłkę plażową albo wybrać się na rowerki wodne. Wokół ośrodka jest dużo lasów, które zachęcają do wędrówek oraz leśnych wypadów rowerowych. A gdy dbasz o formę zawsze możesz skorzystać ze strefy fitness.

Zdobywanie wiedzy

Czas trwania kursu Multi DJ Camp 2020 ma Cię przygotować do pracy Dj`a. Dzięki naszym gościom oraz specjalistom dowiesz się wiele na temat kompozycji. Poznasz historię poszczególnych gatunków oraz dowiesz się jak budować biznes oraz marketing Dj`a. Nie zabraknie także wiedzy technicznej odnośnie obsługi nowoczesnych konsol czy mikrofonu. W programie zajęć pojawią się ćwiczenia odnośnie miksowania na winylu, mp3 oraz CD. Do tego nauczyć się wszystkich sztuczek profesjonalnego mówienia do mikrofonu oraz motywowania ludzi do zabawy. Do podanych zajęć należy dorzucić lekcje odnoście obsługi imprez okolicznościowych. Są to m.in. wesela, imprezy integracyjne czy firmowe, gdzie usługi Dj`a są bardzo często zamawiane przez organizatorów przyjęcia.

Po dokładny program zapraszam na https://djpromotion.com.pl/dj-kurs/ tam dowiesz się wszystkiego na temat rejestracji oraz zapisów na szkolenie wyjazdowe.