Jeżeli w wyposażeniu Twojego biura znajdują się meble tapicerowane, koniecznie zadbaj o ich czystość, aby posłużyły Tobie, Twoim pracownikom i Klientom jak najdłużej, zachwycając przez cały czas świetnym wyglądem. Meble z obicia materiałowego w firmie są narażone na liczne zabrudzenia i uszkodzenia. Kanapy, krzesła, pufy czy fotele biurowe zbierają kurz tak samo, jak Twoje meble w domu. Różnica jest taka, że w mieszkaniu możemy je bardziej chronić. Na materac możemy nałożyć prześcieradło, na puf czy krzesło małą poduszkę, a na narożnik koc lub narzutę. W domu wszystko komponuje się idealnie z wnętrzem, jednak w firmie takie rozwiązania nie wyglądają profesjonalnie.

Pranie tapicerki meblowej w Warszawie dla firm i Klientów indywidualnych

Przeprowadzimy pranie tapicerki w dzielnicy Włochy i w każdej innej dzielnicy Warszawy. Realizujemy zlecenia dla firm i Klientów indywidualnych. To co nas wyróżnia, to wieloletnie doświadczenie, profesjonalny zespół, specjalistyczny sprzęt, bezpieczne środki i tysiące skutecznie zrealizowanych zleceń. Efekty naszych działań możesz sprawdzić na naszej stronie internetowej. Z powodzeniem przywracamy drugie życie zniszczonym i z pozoru nie do odratowania meblom tapicerowanym. Nie straszne nam plamy z kawy, herbaty, wina czy atramentu. Nasze działania mają na celu nie tylko wyczyszczenie Twojej kanapy z zewnątrz, ale także dotarcie do brudu zgromadzonego głęboko pod materiałem, usunięciu nieprzyjemnego zapachu i przywrócenie kanapy do wyglądu, który być może pamiętasz jeszcze z czasów kupna mebla z obiciem materiałowym. Podejmowane przez nas działania podczas czyszczenia kanap, puf, foteli biurowych, materacy czy jakichkolwiek innych mebli i poduszek, ma na celu pozbycie się trwałych zabrudzeń i doprowadzenie mebli do stanu sprzed lat.

Pranie tapicerki w firmie

Na co dzień spotykamy się z różnego rodzaju zabrudzeniami: soki, tłuste plamy, szminki, atramenty czy po prostu odbarwienia spowodowane wyblaknięciem, lub plamy powstałe w wyniku codziennej eksploatacji. W zależności od rodzaju nieczystości stosujemy różnego rodzaju metody czyszczenia, jednak najbardziej popularną metodą jest pranie ekstrakcyjne. Skuteczność tego procesu polega na tym, że najpierw nad tkaniną zostaje rozpylona woda i środek czyszczący, który ma za zadanie rozpuścić brud, a następnie za pomocą specjalnych odkurzaczy piorących wszystko zostaje wyssane, łącznie z kurzem i roztoczami, które rozmnażają się głęboko w meblu wypoczynkowym.

Jako że do czyszczenia wykorzystywana jest woda, meble tapicerowane tuż po czyszczeniu są wilgotne. Warto więc takie czyszczenie wykonać w godzinach popołudniowych, kiedy biuro jest puste. Jeżeli nie masz takiej możliwości najlepiej na czas wyschnięcia kanapy czy innych mebli tapicerowanych zorganizować pracownikom i Klientom inne siedziska lub chociaż umieścić informację, że meble nie nadają się w danym dniu do użytkowania.

Sam proces prania trwa około 90 minut. W zależności od wielkości i ilości mebli czas ten może być krótszy lub nieco wydłużony. Usługę realizujemy zawsze pod wyznaczonym przez Ciebie adresem – przyjeżdżamy do naszych Klientów mając świadomość, że transport mebli tapicerowanych może je uszkodzić, a dodatkowo nie każdy ma taką możliwość.