Twoja kuchnia wymaga odświeżenia, a może planujesz niskobudżetowy lifting łazienki?

Najdroższe w remoncie są prace, które wymagają najwięcej wysiłku i powodują najwięcej bałaganu. Jedną z nich jest wymiana kafli. Skuwanie starych płytek to monotonna praca, a i na efekty musimy nieco poczekać. Zamiast długotrwałego remontu proponujemy Wam rozwiązanie na miarę naszych czasów.

Upgrade płytek

Efektowym rozwiązaniem i nie tak czasochłonnym, jak układanie płytek ceramicznych są naklejki na kafelki. Pozwalają na dowolną zmianę wnętrza, przy niewielkim nakładzie środków. Nie musisz obawiać się o rozmiary naklejek. Zazwyczaj dostępne są w wielkościach typowych dla kafelek. Decydując się na tego typu rozwiązanie, otrzymujesz produkt, który jest odporny na wodę, ścieranie i doskonale przylega do powierzchni płytek, które już zdążyły Ci się opatrzeć.

Moc kolorów i wzorów

Naklejki na kafelki są wykonane w wielu, najbardziej modnych w tym sezonie motywach, a także kolorach, które doskonale wkomponują się do niejednego pomieszczenia. Nie ma znaczenia, czy Twoja kuchnia, bądź łazienka, utrzymane są w stylu rustykalnym, minimalistycznym czy też masz ochotę wprowadzić do wystroju elementy boho, inspirowane Marokiem lub innym egzotycznym krajem.

Materiał ma znaczenie

Nie bez znaczenia jest materiał, z którego zostały wykonane naklejki na kafelki. Nikomu nie zależy na trwałym uszkodzeniu materiału, na który będą naklejane. Równie istotny jest efekt finalny, a mianowicie brak nieestetycznych pęcherzyków powietrza. Powstałe bąble możemy zniwelować za pomocą rakli. Jeżeli jednak chcemy całkowicie wyeliminować powstawanie pęcherzyków, warto przemyśleć zakup naklejek w technologii BubblesFree. Z pewnością naklejanie materiału będzie wygodniejsze.

Podczas liftingu naszych płytek warto zwrócić uwagę na minimum materiałów, jakie musimy użyć do nakładania naklejek na kafelki. Co najważniejsze, nie potrzebujemy kleju. Produkt jest samoprzylepny i można go montować samodzielnie.