Wielu Polaków korzysta z kart lojalnościowych podczas codziennych zakupów. Stały się one nieodłącznym elementem naszego portfela i pozwalają na oszczędzanie na różne sposoby. Jednym z najpopularniejszych programów lojalnościowych w Polsce jest „Moja Biedronka”, ale czy na pewno jest najlepszy? Jak wypada na tle innych dostępnych na rynku? Postanowiłem przeprowadzić analizę i porównać oferty.

1. Moja Biedronka

Zakupy w Biedronce są chyba nieodłącznym elementem życia wielu z nas. Program „Moja Biedronka” pozwala uczestnikom na zbieranie punktów za każdy zakup, które potem można wymieniać na produkty lub rabaty. Co więcej, regularnie organizowane są specjalne promocje, podczas których możemy zdobyć dodatkowe punkty lub zniżki na konkretne produkty. Aby stać się uczestnikiem programu, wystarczy założyć kartę. Jak? Proces jest prosty i został opisany na https://mowimyowszystkim.pl/wyrobienie-nowej-karty-moja-biedronka/.

2. Karta Stałego Klienta Rossmann – ClubCard

Sieć drogerii Rossmann oferuje kartę, która stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób często kupujących kosmetyki. Za każdy zakup zbierane są punkty, które potem można wymieniać na zniżki. Dodatkowo, regularnie organizowane są dni z podwójnymi punktami oraz specjalne promocje dedykowane wyłącznie posiadaczom karty.

3. Karta IKEA Family

Nie tylko meble. IKEA to miejsce, w którym możemy zaopatrzyć się w wiele przedmiotów do naszego domu. Dzięki karcie IKEA Family mamy dostęp do zniżek na wybrane produkty, darmowej kawy lub herbaty w restauracji oraz specjalnych wydarzeń, takich jak warsztaty czy prelekcje na temat designu. Dodatkowym atutem jest wydłużona gwarancja na wybrane produkty.

4. Karta Stokrotki

Dla tych, którzy cenią świeżość i dobre ceny. W sklepach Stokrotka za zakupy zbieramy punkty, które potem możemy wymienić na zniżki czy produkty z katalogu nagród. Ciekawostką jest fakt, że punkty zbierane są nie tylko za zakupy spożywcze, ale także za produkty z innych kategorii.

5. Decathlon Card

Dla aktywnych. Decathlon to sieć sklepów dla sportowców i nie tylko. Posiadacze karty zbierają punkty za każdy zakup, które potem można wymienić na zniżki. Dodatkowo, karta gwarantuje dostęp do specjalnych wyprzedaży oraz eventów organizowanych przez sieć, takich jak darmowe treningi czy warsztaty.

6. Karta Carrefour

Wielki wybór w jeszcze lepszej cenie. Carrefour regularnie oferuje promocje dla posiadaczy swojej karty. Punkty zbierane są za każdy zakup, a potem można je wymienić na atrakcyjne rabaty. Dodatkowo, są organizowane specjalne dni, podczas których za zakupy dostajemy podwójną liczbę punktów.

7. Benefit Multisport

Nie tylko karta, ale styl życia. Multisport to program, który pozwala na korzystanie z wielu obiektów sportowych w całej Polsce. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie chcą ograniczać się do jednej siłowni czy klubu fitness. W ramach abonamentu możemy korzystać z basenów, siłowni, saun, a nawet uczestniczyć w zajęciach grupowych.

8. Karta Douglas

Zakupy w perfumerii jeszcze nigdy nie były tak przyjemne. Za każdy zakup w Douglasie zbieramy punkty, które potem można wymienić na zniżki. Posiadacze karty mają też dostęp do specjalnych ofert, próbek oraz prezentów przy zakupach.

Podsumowanie

Oszczędzanie dzięki kartom lojalnościowym stało się niezwykle proste. Wybór odpowiedniej karty zależy od naszych indywidualnych potrzeb, preferencji oraz miejsca, w którym najczęściej robimy zakupy. Jedno jest pewne – dzięki programom lojalnościowym każdy zakup staje się bardziej opłacalny.