Promar, to ceniony dostawca i producent armatury kuchennej. W ofercie sklepu możemy kupić zlewozmywaki jednokomorowe, dwukomorowe, półtorakomorowe, kwadratowe, narożnikowe, prostokątne, okrągłe i wiele innych. Każda kuchnia znajdzie coś dla siebie. Dużym plusem sklepu są dobre jakościowo produkty oraz stosunkowo niskie ceny, więc każdy Klient znajdzie produkt idealny, dopasowany do swoich potrzeb i rozmiarów swojej kuchni.

Co wyróżnia zlewozmywak Soledo?

Każdy Klient ma inny gust i kierują nim różne potrzeby zakupowe. Jedni patrzą na jakość, inni na cenę, a niektórzy tylko na wygląd. Zlewozmywak jednokomorowy Soledo jest w stanie zaspokoić większość nabywców z uwagi na swój klasyczny, a zarazem zniewalająco prosty design.

Jego pojemna komora wesprze proces zmywania naczyń, nawet jeżeli posiadasz zmywarkę. Niejedna Pani domu wykorzysta go podczas przygotowywania posiłków. Boczny ociekacz, będący integralną częścią zlewu nie tylko osuszy Twoje naczynia, ale z cała pewnością przysłuży się w momencie gotowania, odcedzania, czy nawet przechowywania myjek, gąbek i ściereczek kuchennych.

Zlewozmywak Soledo – dane techniczne

Przed nabyciem zlewozmywaka jednokomorowego warto znać jego dokładne parametry, aby mieć pewność, że zakup nie pójdzie na marne. Musisz wiedzieć, że zlewozmywak Soledo:

  • Potrzebuje szafki kuchennej, w której wewnętrzna szerokość w jakiej można zamontować zlew wynosi od 45 cm
  • Posiada wymiary 79,5 cm x 50,5 cm, z czego komora zlewozmywaka to 39,5 cm x 38 cm x 18 cm (długość x szerokość x głębokość)
  • Wykonany jest z wytrzymałego kruszywa mineralnego, które stanowi aż 80% materiału i żywicy, której udział to 20%
  • Wyposażony jest w korek automatyczny
  • Posiada opcje podłączenia zmywarki

Ile kosztuje zlewozmywak jednokomorowy Soledo?

Standardowa cena zlewozmywaka to koszt 614 zł. Warto jednak sprawdzać promocje na stronie producenta gdyż można kupić go taniej, w promocyjnej cenie.

Zlewozmywak kupujemy bez baterii kuchennej i bez dozownika na płyn do naczyń. Jeżeli zdecydujemy się na pasujące w 100% elementy armatury od firmy POMAR, musimy liczyć się z dodatkowym kosztem:

  • Dozownik na płyn – 88 zł
  • Bateria kuchenna z wyciąganą wlewką w kwocie 390 zł lub 460 zł w zależności od tego, na jaki model się zdecydujemy.

W najbardziej pesymistycznej wersji kosz zlewozmywaka, to 1162 zł i chyba każdy zgodzi się z nami, że jest to cena, jaką warto zapłacić za zlew, który będzie służył pokoleniom.