W obecnych czasach, temat ubezpieczeń jest kwestią poruszaną niezwykle często, zarówno, jeśli chodzi o media, jak i dyskusje ze znajomymi czy rodziną. Świadczy to o wysokiej wadze finansowych zabezpieczeń, bez których nie moglibyśmy zrekompensować wielu poniesionych strat. Na liście najbardziej niezbędnych ubezpieczeń, figurują między innymi ubezpieczenia mieszkań. W dzisiejszym artykule, przedstawimy wszystkie niezbędne kwestie, dotyczące ubezpieczeń, składanych na domy i mieszkania.

Ubezpieczenie mieszkania – jaka jest jego rola?

Głównym i podstawowym celem tego rodzaju ubezpieczenia, jest zabezpieczenie domu czy mieszkania przed szkodami, wyrządzonymi między innymi przez zjawiska atmosferyczne, osoby trzecie czy inne zdarzenia losowe. Należą do nich między innymi pożar, powódź, wichura, włamanie czy kradzież. Ubezpieczenie obejmuje nie tylko sam w sobie dom, ale również teren wokół nieruchomości, wliczając w to piwnicę, garaż czy altanę.

Zaletą ubezpieczeń jest fakt, iż wszystkie koszty związane z naprawą poniesionych strat, pokrywa ubezpieczyciel. Warto wspomnieć również, iż ubezpieczenie mieszkania może obowiązywać nawet w trakcie jego budowy czy przebudowy.

Należy pamiętać przede wszystkim, iż ubezpieczenie nieruchomości nie należy do obowiązkowych. Znaczy to tyle, że sam możesz zadecydować, w jaki sposób chcesz ochronić swoje mieszkanie.

Ubezpieczenie mieszkania – zaufaj profesjonalistom

Jeśli zdecydujesz się na to, aby ubezpieczyć swoje mieszkanie, powinieneś wiedzieć, iż jest to poważne przedsięwzięcie. Ubezpieczenie pełni bowiem kluczową rolę, jeśli chodzi o ochronę nieruchomości. Z tego też powodu, wybór odpowiedniego ubezpieczyciela nie powinien być podyktowany pochopną decyzją.

TUZ jest renomowanym towarzystwem ubezpieczeniowym, które od wielu lat świadczy najwyższej jakości usługi. Naszym priorytetem jest Twoja satysfakcja, dlatego wszystkim naszym klientom oferujemy szeroki zakres usług. Ubezpieczymy nie tylko Twoje mieszkanie, ale również obszar należący do nieruchomości, a także wszystkie meble i sprzęty.

Zakres swojego ubezpieczenia możesz rozszerzyć między innymi o ochronę ekologicznych źródeł energii, takich jak panele słoneczne na Twojej posesji, budynku niezamieszkanego, a nawet nagrobków cmentarnych.

Oferujemy także „Ubezpieczenie Pies i Kot”, które jest absolutną nowością na polskim rynku. Ten rodzaj zabezpieczenia, obejmuje ochroną pupile, zamieszkujące Twoje mieszkanie, jeśli dojdzie do pogryzienia przez inne zwierzę, wypadku komunikacyjnego czy otrucia.

W swojej ofercie, posiadamy również warianty ubezpieczeniowe wolne od ryzyk nazwanych, a także w zupełnie wolne od wszelkich ryzyk. Umowę ubezpieczenia domu możesz zawrzeć na 12 lub 36 miesięcy.

Jesteśmy jednym towarzystwem ubezpieczeniowym w kraju, które zostało nagrodzone godłem „Teraz Polska” na rok 2022. Jest to odznaczenie przyznawane firmom i przedsiębiorstwom, cieszącym się ogromnym zaufaniem wśród klientów.

 

Ubezpieczenie mieszkania TUZ – skorzystaj z naszego kalkulatora ubezpieczeń

Jak wskazują badania, konsumenci, chcąc wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę, kierują się nie tylko jej jakością, ale także kosztami. Nasza agencja to miejsce, gdzie najwyższa klasa usług idzie w parze z atrakcyjną ceną.

Chcesz wiedzieć, ile będzie kosztować cię zainwestowanie w ubezpieczenie od TUZ? W takim razie, specjalnie dla Ciebie opracowaliśmy kalkulator ubezpieczeń, który w szybki i skuteczny sposób odpowiednio wyceni Twoją usługę. Jest on w stu procentach bezpłatny, a skorzystanie z niego, nie obliguje Cię do zakupu ubezpieczenia.

Jakie dane są nam potrzebne, aby określić cenę? Jest to przede wszytskim rodzaj Twojej nieruchomości – sprawa będzie inaczej miała się w przypadku domu jednorodzinnego, a inaczej, jeśli chodzi o mieszkanie w budowie. Musisz podać również formę własności obiektu, adres nieruchomości, a także określić, czy dach budynku jest wykonany z materiałów łatwopalnych.

Po uzupełnieniu tych wszystkich niezbędnych informacji, nasz kalkulator ubezpieczeń, określi, ile będą wynosić koszty.

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych – dlaczego warto zdecydować się na nasze ubezpieczenie mieszkania?

Jesteśmy niezawodni, elastyczni, gwarantujemy pełną ochronę i bezpieczeństwo, a także atrakcyjną cenę. Oprócz kompleksowej oferty, zapewniamy również mozwlisoc bezpłatnego skorzystania z naszego profesjonalnego kalkulatora ubezpieczeń.

Niech nasze wieloletnie doświadczenie, będzie gwarancją pełnej satysfakcji z zakupionej usługi. Zaufaj nam tak, jak zrobiło to tysiące klientów. Skontaktuj się z nami już dziś!