Potrzebujesz wykonanych na zamówienie naklejek na produkty. Teraz można zamówić je za pomocą internetu. Jak to zrobić?

Naklejki drukowane – jakie mają zastosowanie?

Szeroka gama materiałów do druku powoduje, że mogą być one dopasowane indywidualnie do zapotrzebowania i prezentować określone rodzaje nadruków zgodnie z życzeniem zamawiającego. Wśród dostępnych druków znajdują się również naklejki.

Naklejki są bardzo często używane jako etykiety, służą do oznakowania produktów, umieszczane są na listach i paczkach, a także mogą mieć funkcję reklamową. Są one zatem uniwersalnymi drukami, które dzięki swojemu samoprzylepnemu podłożu są również bardzo łatwe w używaniu.

Firmy mogą zamówić naklejki dopasowane indywidualnie do swoich potrzeb bezpośrednio w drukarniach, co obecnie jest często praktykowanym rozwiązaniem. Obecnie można zrobić to także przez internet. Jak zamówić naklejki online z indywidualnym nadrukiem?

Jakie naklejki do druku wybrać?

Pierwszym krokiem, jaki należy zrobić, by zamówić naklejki z nadrukiem, jest wybór ich rodzaju. Tutaj drukarnie mogą zaproponować różne warianty naklejek, dlatego warto zapoznać się z nimi bliżej.

Naklejki można podzielić na różne kategorie:

  • naklejki drukowane na papierze – najtańszy rodzaj naklejek, których zadruk prowadzony jest na papierach samoprzylepnych
  • naklejki drukowane na folii – w tym przypadku można uzyskać efekt przezroczystego tła, dlatego nalepka może wyglądać bardziej estetycznie
  • naklejki wypukłe – tego typu naklejki mają dekoracyjny wygląd i wysoką trwałość, często umieszczane są na gotowych produktach
  • naklejki z hologramem – mogą służyć do oznakowania produktów pod kątem ich oryginalności, mogą zawierać informacje o numerze seryjnym

Więcej informacji o różnych wariantach naklejek można sprawdzić już teraz na stronie internetowej drukarni: https://drukcyfrowy.krakow.pl/oferta-drukarni/druk-naklejek-etykiet/.

Skąd wziąć projekt graficzny na naklejkę?

Aby zamówić wydruk naklejek, konieczne jest również zamówienie ich projektu graficznego. Jak można go uzyskać?

Obecnie usługi w ramach projektowania graficznego oferowane są przez wiele firm, głównie agencji reklamowych, a także bezpośrednio przez grafików. Z ich ofertami można zapoznać się bliżej online, aby znaleźć dla siebie najlepszego specjalistę w dziedzinie grafiki komputerowej.

Grafik może przygotować na zamówienie projekt logo dla firmy, który może być umieszczony na naklejkach, a także cały projekt naklejki, który będzie wpisywał się również w opracowany system identyfikacji wizualnej firmy.

Jak zamówić druk naklejek online?

Jeżeli wybrano już rodzaj materiałów i gotowy jest projekt graficzny, w takim przypadku można zamówić druk naklejek online. Jak to zrobić? Sprawdź, w jaki sposób zamówić wydrukowanie naklejek za pośrednictwem internetu!

  1. Wybierz drukarnię

W pierwszym kroku konieczne jest wybranie odpowiedniej drukarni, która będzie mogła wykonać wydruki. Z ofertami drukarni można zapoznać się już teraz w internecie i wybrać taką, która będzie mogła wykonać wydruki w wysokiej jakości, niskiej cenie i krótkim terminie.

  1. Wybierz rodzaj naklejek

W kolejnym kroku wybiera się rodzaj naklejek, jakie chce się zamówić, na przykład pod kątem ich materiałów, wycięcia.

  1. Wypełnienie formularza zamówienia

W następnym etapie wypełnia się formularz, w którym zamawia się naklejki. Należy wpisać w nim informacje jak nakład, czyli liczba naklejek do zamówienia, wielkość naklejek, sposób ich uszlachetnienia, jeżeli mają być one dodatkowo udekorowane, tryb realizacji zamówienia – standardowy, ekspresowy.

  1. Opłacenie zamówienia

Potem zamówienie opłaca się i po uiszczeniu opłaty jest ono kierowane do realizacji. Gotowe naklejki można otrzymać już w parę dni!